O firmie

Dzięki najnowszym technologiom jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, zachowując przy tym najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w druku na różnorodnych podłożach. Cały czas się rozwijamy - poza główną siedzibą w Gdańsku od 1994 roku, posiadamy biuro handlowe w Warszawie, a w roku 2012 otworzyliśmy swoją filię w Miszewku, w której drukowane są etykiety IML. Dzięki temu możemy pochwalić się coraz szerszą i zróżnicowaną ofertą: od produkcji reklamowej po przemysłową.


Najwyższa jakość

Nieustannie dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów oraz ciągle staramy się doskonalić i rozwinąć znane już nam technologie procesu produkcyjnego. W celu utrzymania najwyższej jakości produktu zaopatrujemy się u najlepszych i szczególnie wyselekcjonowanych dostawców na świecie. Potwierdzeniem jakości naszych usług i produktów są przyznany nam certyfikaty: ISO 9001:2000 oraz ISO 9001:2008. Dokładamy wszelkich starań by nasza drukarnia była przyjazna środowisku. Realizujemy to poprzez inwestowanie w nowe maszyny - energooszczędne, emitujące mniejsze ilości hałasu oraz ciepła. Dodatkowo od 2011 roku możemy oferować naszym klientom produkcję przy wykorzystaniu certyfikatu FSC ®. Ponadto realizujemy ustawowy obowiązek odzysku i recyclingu odpadów i możemy pochwalić się licencją na Znak Towarowy Zielony Punkt.


Obsługa Klienta

Kluczem do osiągnięcia sukcesu są nie tylko maszyny, ale również kadra pracownicza. Nasi pracownicy to osoby z długoletnim doświadczeniem. Pracują z dużym zaangażowaniem oraz dbają o każdy szczegół, co przekłada się na końcowy efekt produktu. Naszym głównym celem jest spełnienie oczekiwań każdego Klienta w zakresie terminu realizacji usług, wysokiej jakości produktu oraz fachowej obsługi i doradztwa. Ponadto Klientom spoza Trójmiasta oferujemy, podczas akceptacji druku, bezpłatny pobyt w naszym eleganckim, przestronnym apartamencie.