<  Oferta / Druk tradycyjny


Opakowania
Obecnie poszerzamy swoje możliwości w tej dziedzinie. Wykonujemy zarówno opakowania ozdobne i ekskluzywne – w mniejszych ilościach, jak i te bardziej pospolite – w przypadku większych nakładów.


Ulotki

Oferujemy szeroką gamę ulotek. Od najprostszych dwustronicowych do bardziej wyszukanych wersji tego rodzaju produktów: drukowane z użyciem specjalnych kolorów Pantone, składane, wycinane z wykrojnika, uszlachetniane folią i lakierem UV lub tłoczone metalizowaną folią.


Teczki

Ten rodzaj produktu pełni ważną rolę w wizerunku każdej firmy, dlatego do jego wykonania podchodzimy ze szczególną starannością. W naszej ofercie znajdują się zarówno wersje klejone, jak i nieklejone, proste składane, a także z grzbietem pozwalającym zwiększyć pojemność teczki. Posiadamy szeroką gamę wykrojników do produkcji teczek.


Książki CD

Książki CD to dzisiaj bardziej multimedialna propozycja dla odbiorców, którym już nie wystarcza dobra treść oraz „zapach drukarskiej farby”. Wyposażenie publikacji w płytę CD zwiększa grono odbiorców. Umożliwia także bardziej interaktywne zapoznanie się z publikacją, daje też więcej możliwości poszerzenia i utrwalenia zakresu wiedzy.


Albumy

W dobie Internetu mogłoby się wydawać, że ta forma publikacji i prezentacji nie cieszy się już taką popularnością jak dawniej. Jednak w naszej drukarni wciąż realizujemy tego typu prace. Najczęściej są to bogato uszlachetniane albumy i raporty roczne. Coraz bardziej wysublimowane projekty takich prac powodują, że nadal cieszą się one sporym zainteresowaniem odbiorców.